login heslo


lostinhvozd.cz
Sponzoři:Mediální partneři:
23.3.2016   Finální termín

Na vědomost se dává, že definitivní termín konání 5. ročníku bude v sobotu 11. června 2016.
28.1.2016   Pátý Lost in Hvozd bude na vodě...

Už jste někdy slyšeli o šifrovačce na vodě? Že ne? My taky ne a proto jsme se rozhodli uspořádat první, jedinou a možná i poslední akci tohoto druhu.

Co můžete očekávat? Originální šifry úrovní spíše lehčí až pro středně pokoročilé týmy. Epické námořní bitvy, honba za pirátským pokladem i nějaké ty speciální úkoly. Originální systém hry, stvořený přímo na míru této taškařice. Mobily a pomůcky můžete klidně zapomenout doma. A myslíte, že by to byla nuda, protože trasa hry by byla dopředu známá? No tak myslete ještě jednou.

Místo konání hry je již známé, ale zatím tajné. Termín konání hry bude ještě upřesněn, ale vzhledem k potřebným vodním předpokladům připadají v úvahu pouze dva termíny 11. a 18. června 2016. Pro změnu formátu hry pro tento rok jsme se rozhodli hlavně kvůli tomu, že náš tým Psychokopytníci zvítězil na loňském ročníku hry Muhu Game, získali jsme exkluzivní právo pořádat její příští ročník. Uspořádat dvě takto rozsáhlé akce s tříměsíčním odstupem by bylo dosti nad naše síly.
20.7.2015   Autorská řešení šifer a b-úkolů jsou již komplet
V sekci šifry byla v týdnu po hře zveřejněna autorská řešení šifer a nyní jsme doplnili i řešení b-úkolů. Ještě se můžete těšit na nějaké fotky a video, které zpracujeme do konce měsíce.


28.6.2015   A je po všem...
Čtvrtý ročník je minulostí, byl mimořádně obtížný, dokonce nejobtížnější z dosud konaných. K vyšší obtížnosti šifer se na závěr přidala ještě nepřízeň počasí. My jen doufáme, že si týmy hru i tak užily a odnesly si spoustu intenzivních zážitků.

Gratulace vítězným týmům:

1) Nejnekvazidiagonalizovávatelnější

2) Ohm

3) Ztráty a nálezy

V průběhu týdne zveřejníme detailní výsledky, šifry, autorská řešení a další zajímavosti ze hry. Děkujeme všem účastníkům, že bojovali do konce. Nemenší poděkování patří B-týmákům, sponzorům a všem ostatním, bez kterých by se tato hra nemohla uskutečnit.


25.6.2015   Malý test pro rozptýlení před hrou
Přichystali jsme si pro vás malý osobnostní testík na rozptýlení. Je vysoce nepravděpodobné, že by měl něco společného s tím, co vás čeká v sobotu. Tento test sestavili američtí vědci a jedná se vlastně o krátký, zcela anonymní a zaručeně objektivní dotazník, který komplexně vyhodnotí vaše povahové a osobnostní rysy a možná vám poskytne i nečekané a někdy nechtěné odpovědi. Tento dotazník vám zabere maximálně dvě minuty.


23.6.2015   Podporujeme čistý les
V letošním roce jsme se rozhodli podpořit aktivitu jozevec.cz. Speciální herní bonus obdrží týmy, které se zapojí do čištění lesa během pohybu po trase. Další odměna pak čeká na tým, nejlepších lesočističů a tým, který přinese největší úlovek. Pokud žijete v představě, že naše příroda a lesy jsou úžasně čisté, je potřeba se lépe podívat. Pro inspiraci jedno foto ze sběrů v české přírodě.15.6.2015   Hlavní informace před hrou
Důležité informace před hrou, které budou mimo jiné obsahovat místo startu, místo vyhlášení, doporučenou a speciální výbavu, informace k ubytování apod. obdrží týmy, které jsou přijaté do hry v pondělí 22. června. No a co k tomu dodat? Snad jen že nám trasa krásně zarůstá, někde je zase nově posekaná, jinde ji projel traktor, ubylo klíšťat a nám nezbývá nic než se za nebohé soutěžící pomodlit, aby jim do toho nepršelo.


7.6.2015   Navýšení počtu týmů
Z důvodu zvýšeného zájmu o účast na letošním LiHu jsme se rozhodli navýšit maximální počet startujících týmů až na 40. Registrace je možná do 21.června a do hry bude přijato prvních 40 platících týmů.


24.5.2015   Něco málo ze zákulisí
Plánování letošní trasy si opravdu užíváme. Benešovské hvozdy jsou temné, bahnité, živé, zarostlé hustou houštinou, plné zvěře, mimo jiné i klíšťat. Mezi nimi se rozprostírají malebné lány obilného moře a cestičky plné ozdravných kopřiv. Radost v podobě nově objevených cest nezakreslených v mapách se střídá s rozčarováním z neexistujících cest, které sice jsou na mapách, ale hvozd je již pohltil svýmy mocnými chapadly. Holt většinou se člověk na kole veze, ale občas mu to musí oplatit a povozit ho na zádech. Letos se opravdu vyplatí řídit se mapou, kterou od nás dostanete :)


28.4.2015   Soutěž
Pokud máte dlouhou chvíli před hrou, připravili jsme opět drobnou soutěž, ve které na vás čeká pět drobných šifřiček.


15.4.2015   Spuštěno přihlašování
Registrace bude možná až do 21.června a kapacita je omezena na 30 týmů. Do hry bude zařazeno prvních 30 týmů, které potvrdí registraci uhrazením startovného. Další týmy se mohou zapsat jako náhradníci i pro případné navýšení počtu týmu.


9.3.2015   Termín 4. ročníku vyhlášen
Děkujeme všem minulým účastníkům, kteří svým hlasováním pomohli určit finální termín. Takže naviděnou:
27. června 2015


24.2.2015   Lost in Hvozd 7DF bude!!!
Můžete jako obvykle ovlivnit termín konání pokud vyplníte náš krátký formulář. Můžete se opět těšit na originální šifry, nevyzpytatelné doplňkové úkoly, spektakulární trasu a další spoustu nejistot a proměnných!


© Powered by hlína 2012-15