lostinhvozd.wz.cz

22.2.2014   Třetí Lost in Hvozd?
Startují přípravy na dalším ročníku Lost in Hvozd 7DE. Předběžný termín konání je konec měsíce června. V následující anketě se můžete podílet na volbě finálního termínu konání.

Miniaplikace

9.8.2013   Video a fotky ze hry
Video z letošního ročníku stejně jako fotky jsou k nahlédnutí za pomoci našeho kamaráda Googla... Odkazy najdete v Galerii.


http://youtu.be/UruBQKWHEyI


19.7.2013   Uveřejnění básniček z doplňkového úkolu
Básnické střevo našich soutěžících se mohlo naplno projevit a také projevilo. Abyste nebyli ochuzeni, básničky jsou k nalezení u řešení šifer. Nejhůře v básničkách dopadl chudák dikobraz, protože v naprosté většině básniček byl buď ožalý nebo ožral někoho jiného. Neodborná porota se nejvíc pobavila u básničky od týmu Marťani a vybrala i jakýsi TOP 5. Účastníci hry si ale jistě s chutí přečtou všechna díla svých kolegů, aby jim neunikl žádný z klenotů jako například:

Kolem běžel mravenec
šifrovací nadšenec,
dostal úkol finální,
změřit stupně anální,
had si nechce k prdelce,
pustit toho vetřelce.

Predátor či vetřelec,
byl to pěkný zbabělec,
neb tasil dvě pistole,
na dvouleté batole.

Ukrutně toužil jsem, prohnat ti kulku hlavou,
ale už tehdy tušil jsem, že jsi pro mne tou pravou.
Dnes kráčíme ruku v ruce, kukuřičným polem,
už dávno nejsem, tím ožralým volem.

Orgové všem dali směr,
vlakem jeli na sever,
na severu tam je mráz,
nikde žádný dikobraz.
U mlýna nápověda trvá,
není signál! Běda! Běda!


17.7.2013   Shrnutí anket ze zpětné vazby od účastníků
Účastníci letošního Hvozdu mohli vyplnit zpětnou vazbu a také to v hojném počtu udělali, za což nesmírně děkujeme. Výsledky zpětné vazby jsou shnuty na stránce Anketa. Některé podněty jsou pro nás velmi důležité pro další směřování hry a vylepšování toho, co se letos nevyvedlo ideálně. Mnoho reakcí nás vážně pobavilo a některé nám i asi zamotají hlavu do budoucna. Jako třeba otázka mapy pro hru, která je podle týmů stejně tak ideální jako naprosto příšerná :)

12.7.2013   Zveřejnění šifer z letošní hry
Po návratu z dovolenky se konečně podařilo najít trochu času a tím pádem byla doplněna všechna zadání, nápovědy a řešení šifer z letošního Hvozdu. Ještě se můžete stále těšit na dozvuky v podobě fotek, videa, básniček složených týmy během hry, výsledky anket ze zpětné vazby a možná další překvapení. Děkujeme týmu Krysí smrť za exkluzivní reportáž ze hry, u které jsme se opravdu náramně pobavili :)

3.7.2013   Konečné výsledky letošního Hvozdu
V sekci výsledků zveřejněny kompletní výsledky a statistiky celé hry.
Gratulace vítěznému týmu Ztráty a nálezy...


20.6.2013   Prodloužení registrace
Z důvodu pádu serveru na straně provozovatele ve večerních hodinách při závěrce přihlášek prodlužujeme možnost registrace do Pátku 21.6. do 20:00 hod. Server prostě nerozdýchal to hrozný vedro, ostatně my ho také rozdýcháváme stěží. Ještěže to podle předpovědi počasí vypadá, že nám na letošní ročník trochu zaprší, taky se těšíte :)

13.6.2013   Přidejte se k nám na asociálních sítích :)
Přidejte si nás na Facebooku, aby Vám ani v budoucnu neunikly podstatné i nepodstatné informace z benešovských hvozdů...
Událost: Lost in Hvozd 7DD
Skupina: Lost in Hvozd

4.5.2013   Soutěž
Jako malý předkrm máme pro Vás opět malou soutěž před hrou. Pro zkušené hráče to bude brnkačka, pro případné nováčky povinná příprava. Více v sekci O hře.


24.4.2013   Zahájení registrace
Spuštěna registrace týmů do hry... ZDE
Registrace bude otevřena do 20.6.2013 nebo dokud se nenaplní počet 30 týmů.


20.4.2013   Malá vzpomínka na loňský ročník...
http://youtu.be/dkJKaALl3hQ http://vimeo.com/45169354

18.1.2013   Lost in Hvozd bude...
Startují přípravy na dalším ročníku Lost in Hvozd 7DD. Předběžný termín konání je druhá polovina měsíce června. V následující anketě se můžete podílet na volbě finálního termínu konání.

Miniaplikace


© Powered by hlína 2012-13